Bellasin effect 90 tobolek

Bellasin effect 90 tobolek

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 4514080

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
82360
Cena obvyklá:906
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Mnoho zralých žen se potýká s nepříjemnými důsledky změn metabolizmu a nastupující menopauzy. To se může projevit například nežádoucím nárůstem hmotnosti a tukových zásob, návaly horka, pocením, nespavostí či výkyvy nálad.

  • 2násobné* množství zeleného čaje pro efektivní hubnutí a intenzivní spalování tuků
  • navýšený* obsah guarany omezující pocit hladu
  • jetel a len pro pohodový průběh menopauzy

Bellasin effect díky dvojnásobné* dávce zeleného čaje a navýšenému* obsahu guarany zajišťuje maximálně efektivní hubnutí, intenzivní spalování tukových zásob a upravuje nežádoucí změny metabolizmu. Zelený čaj navíc omezuje chuť k jídlu a extrakt guarany redukuje pocit hladu.

Bellasin effect obsahuje také zázvor, který podporuje celkovou vitalitu i energii organizmu a extrakty lnu a jetele omezující nepříjemné projevy menopauzy, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost.

Bellasin effect vlivem obsaženého vitaminu D napomáhá k udržení dobré funkce svalů a hladiny vápníku v krvi. Společně s vitaminem K navíc přispívá také k zachování dobrého stavu kostí.

Bellasin effect dokáže díky obsahu lnu komplexně vyladit organizmus zralé ženy.

*v porovnání s Bellasin balance

Dávkování: 1 tobolka 2x denně, nejlépe ráno a v poledne společně s jídlem. Neužívejte večer před spaním.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí!

Složení: Zelený čaj extrakt (čajové polyfenoly), L-karnitin tartrát, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý; guarana extrakt (20 % kofeinu), zpevňující látka: maltodextrin; jetel červený extrakt (izofl avony), zázvor extrakt (gingeroly), sója extrakt (izoflavony), len extrakt (lignany), kypřící látka: oxid křemičitý; protispékavá látka: stearan hořečnatý; menachinon (vitamin K2), cholekalciferol (vitamin D3), tobolka: želatina, barvivo: oxid titaničitý.

Doplněk stravy

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
906 s dph
Vaše cena:
82360 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 4514080
počet kusů