HUMINO Avokádový tělový olej 100 ml

HUMINO Avokádový tělový olej 100 ml

Výrobce: HUMÁTY s.r.o.
Typ: Kosmetika
SUKL: 0000000
PDK: 3992386

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
30780
Cena obvyklá:339
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Pro výrobu tělového oleje používáme výhradně BIO avokádový olej lisovaný za studena, abychom mohli garantovat uváděný obsah vitamínů. Společně s humátem, který je rovněž BIO kvality se tedy jedná o 100 % BIO výrobek.

Avokádo je považováno za zázračnou potravinu a avokádový olej za ten nejcennější ze všech přírodních rostlinných olejů > plod i olej, jsou určeny pro každodenní použití. Obsahují totiž značné množství účinných látek:

  • vitamíny – A, C, B1, B2, B6, D, E, K
  • minerály – draslík, fosfor, hořčík, mangan, měď, selen, sodík, vápník, zinek, železo
  • kyselinu listovou
  • kyselinu pantothenovou
  • betasitosterol – přírodní antioxidant
  • manoheptulózu – speciální druh sacharidu

Indikace: Lupénka, ekzém, kožní onemocnění, podrážděná pokožka

Avokádový olej je antialergický a proto ho lze používat na všechny typy pleti. Díky obsahu draslíku, který je označován jako minerál mládí, je avokádový olej velmi oblíbený u žen po menopauze - regeneruje povadlou a ochablou pleť obličeje, zejména kolem očí.

Díky vitamínu E a D zas pokožku omlazuje, dodává jí svěžest a zbavuje ji vrásek. Při pravidelném používání avokádového oleje namísto běžného krému se elasticita pokožky obnovuje. Lze jej však použít i na masáže obličeje a krku.

Avokádový olej je účinný při kožních onemocněních, proto jsme jej dali dohromady s naším HUMÁTEM, čímž jsme docílili velmi zajímavého efektu, který nadchne úplně každého.

Používejte náš HUMINO AVOKÁDOVÝ OLEJ při léčbě psoriázy (lupénky), či různých ekzémů a zapomeňte na běžné způsoby léčby na bázi kortikoidů. Pomoci však může i při podrážděné pleti a pokožce trpící projevy akné.

Použití: Humino avokádový olej se aplikuje pomocí rozprašovače v rovnoměrné vrstvě na pokožku, důkladně jej rozetřete a nechte vstřebat. Po rozetření pokožku neoplachujte. Proceduru opakujte každý den.

Složení: HUMÁT, BIO AVOKÁDOVÝ OLEJ LISOVANÝ ZA STUDENA

Určeno pouze k vnějšímu použití. Skladujte při pokojové teplotě.

Kosmetika

Výrobce: HUMÁTY s.r.o.
Typ: Kosmetika
Cena obvyklá*:
339 s dph
Vaše cena:
30780 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3992386
počet kusů