Zálabská lékárna  Kolín 5
321 720 920

Gyntima čípky Forte + Hoodia Slimming sérum zdarma

Gyntima čípky Forte + Hoodia Slimming sérum zdarma

Výrobce: Herb - Pharma AG
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 2777895

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
214
21,40 Kč / 1 kus
Cena obvyklá:235
Ušetříte:8.9%
kusů
Skladem
Popis:

Vaginální čípky GYNTIMA Probiotika Forte jsou vhodným doplňkem pro pravidelnou péči o zdravé prostředí pochvy. Doporučuje se užívat v období menopauzy a laktace, ale i při výtoku či při užívání antibiotik nebo jiných prostředků, které ničí bakterie. Jsou účinnou fyziologickou eliminací mírných forem bakteriálních a mykotických infekcí.

Fytofontana hoodia slimming serum je zeštíhlující tělové sérum účinné proti celulitidě. Sérum podporuje uvolňování nahromaděných tuků. Zároveň zdokonaluje postavu a zanechává pokožku pevnější a pružnější, zejména v problematických partiích ženského těla. 

Dávkování a způsob užití: Čípky aplikujte 1x denně, nejlépe před spaním. Doporučená doba užívaní je 10 dní. Při preventivním používání aplikujte 2x týdně dlouhodobě.

Sérum rozetřete na problematické partie (stehna, boky, pas a břicho) 2x denně až do požadovaného výsledku. Poté pokračujte v aplikaci 1x denně, resp. podle potřeby.

Složení: Vaginální čípky obsahují Lactosum, acidum lacticum, proteose pepton, acidum folicum, extractum Salviae officinalis, Melaleuca alternifolia, PEG 32, PEG 20, polysorbatum 20, natrii chloridum, magnesii sulphas, benzalkonium chloride.

Sérum obsahuje kofein, karnitin, extrakt z břečťanu, výtažek z kakaa, mořské řasy, horký pomeranč, rozmarýn.

Zdravotnický prostředek

Výrobce: Herb - Pharma AG
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
235 s dph
Vaše cena:
214 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2777895
počet kusů